CHIP Computers baterie do laptopów, Tarnów Dąbrowa Tarnowska

BATERIE DO LAPTOPOW


   
W ciągłej sprzedaży oferujemy Państwu baterie do laptopów. Do niektórych modeli posiadamy baterie „od ręki” dzięki czemu nie muszą Państwo czekać na sprowadzenie tylko cieszyć się w pełni sprawnym laptopem jeszcze tego samego dnia. Jeżeli nie posiadamy danego modelu na stanie jesteśmy w stanie sprowadzić go zazwyczaj na drugi dzień roboczy. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dostępności i ceny baterii do danego modelu laptopa.


GWARANCJA
Na baterie udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, realizowanej w naszych sklepach. W przypadku awarii uszkodzona bateria jest zawsze wymieniana na nową. Warto zauważyć że dużo droższe oryginalne baterie mają najczęściej krótszą gwarancję (3-6 miesięcy).
 

BEZPIECZEŃSTWO
Oferowane przez naszą firmę baterie spełniają wszystkie normy wymagane przez polskie prawo, m.in. certyfikat CE, ISO9001, RoHS. Nie eksperymentujemy na naszych klientach, oferujemy baterie tylko od dwóch naszych sprawdzonych dostawców z którymi współpracujemy od 2008 roku i wyprawowaliśmy bardzo dobre warunki cenowe. Przez ostatnie siedem lat zanotowaliśmy zaledwie kilka reklamacji, co świadczy o bardzo wysokiej jakości oferowanych produktów.
 

USŁUGI REGENERACJI
Oferujemy również usługi profesjonalnej regeneracji baterii do laptopów. Usługa polega na wymianie zużytych ogniw i zresetowaniu kontrolera baterii. Regeneracja jest idealnym rozwiązaniem w przypadku rzadkich i nietypowych laptopów do których oryginalne baterie kosztują majątek i nie ma dostępnych zamienników.
 
SZYBKI KONTAKT

Oddział Tarnów                          
# 14 627 00 57
# tarnow@e-chip.pl
 
Oddział Dąbrowa Tarnowska
# 14 65 65 007
# dabrowa@e-chip.pl
W serwisie e-chip.pl są wykorzystywane pliki cookies. Czytaj więcej.
Zamknij